Koberce čištění Brno

Zvažujete, že si necháte vyčistit koberec? Nejlepší je použít strojovou metodu čištění Brno

Ve firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. Koberce čištění Brno si zakládáme na odvádění co nejlepší práce, abychom měli pouze spokojené zákazníky. Vždy se snažíme udělat maximum pro to, abychom pomohli vyřešit jejich úklidové problémy, na které už sami nestačí. Každý chce přece bydlet či pracovat v útulném prostředí a k tomu čistota neodmyslitelně patří. Jak se říká, čistota půl zdraví. A aby bylo možné těchto výsledků dosáhnout, využíváme ty nejmodernější technologie, které jsou dnes na trhu dostupné.

Kvalita naší technologie spočívá ve využití silného, a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté a do hloubky zašlapané nečistoty.

Poradí…

Poradí si i s takovými druhy skvrn, u kterých je řada klientů přesvědčená, že nepůjdou ničím vyčistit. A tato chemie navíc i krásně voní, takže provoní nejen váš koberec, ale i celý prostor, v němž se nachází. Tato metoda je opravdu jednou z nejlepších, protože se kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně odstraní i veškeré bakterie, mikroorganismy a roztoče, které mnohdy dráždí alergiky.

A pokud není koberec za hranicí vyčistitelnosti, tak si poradí opravdu s čímkoli. Stroj zapracovává chemii zkrátka tak dlouho, dokud není koberec čistý. Pokud se čištění nepodaří napoprvé, tak napodruhé už vždy. Poté chemii s veškerou nečistotou vysaje vysokotlaký třímotorový vysavač pečlivě. Tímto navíc dochází k nabytí původního objemu koberce, neboť tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled.

To funguje…

To funguje na tom principu, že kotoučový stroj vlas mechanickou silou ho nadzvedne i na takových místech, kde byl již dlouhou dobu slehlý a nevzhledný. Tato metoda nabízí unikátní způsob, jak dokonale koberec vyčistit a zároveň docílit perfektní vzhled a zásadním způsobem tak prodloužit jeho životnost. Nicméně protože využíváme opravdu nejkvalitnější přístroje a čisticí chemii, tak naše služby nepatří k těm nejlevnějším na trhu.

Ale za to ručíme za nejlepší výsledky, které je možné dosáhnout. To dokazuje už i fakt, že naše služby nevyužívají pouze klienti z České republiky a Slovenska, ale i z Rakouska a Německa, kde je opravdu velká konkurence. Strojová metoda čištění si poradí opravdu prakticky se vším. Není ani problémem vyčistit rozvařený hrách z koberce. Pro náš kotoučový stroj to nebyl žádný problém, skvrna zmizela hned po prvním čištění.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *