Brno mytí oken

Není firma jako firma, „Výškové práce Brno“ myje okna bezvadně a dává konkurenci na frak

Stržení krycích folií z okenMytí prosklené lodžie a některých špatně přístupných oken ve druhém patře domu jsme už několik let přenechávali sousedovi, který měl svou vlastní firmu, s níž zajišťoval mytí oken ve výškách. Jako sousedům nám dával výhodnou cenu, nebo alespoň nám to tvrdil. Jeho firma nedávno zkrachovala a on se přestěhoval. Takový vývoj událostí nás překvapil. Nejen, že jsme během chvíle přišli o tichého souseda, ale současně jsme si museli hledat novou firmu, která se o naše okna bude starat. – čím odstranit graffiti

Báli jsme se, za jakou cenu to teď budeme mít, ale zjistili jsme, že nás soused asi docela natáhl. Buď byly jeho služby extrémně drahé, nebo jsme žádnou slevu nedostávali. Alespoň jsme viděli, že přechod k jiné firmě nás nezruinuje, vlastně jsme si polepšili. A to nejen finančně. Když k nám začala jezdit firma Brno mytí oken, přišli jsme na to, jak nekvalitní sousedova firma byla, tedy alespoň v porovnání s novou firmou.

Přišli…

Mytí výloh Přišli jsme na to, že se nemusíme na pracích podílet. Pracovníci, kteří k nám začali docházet, si všechno zajišťovali sami. Soused po nás požadoval, abychom mu ze svých zásob chystali pomůcky nutné pro mytí oken. Většinou využíval i naše saponáty. Dodatečně mě rozčílilo, co si k nám všechno soused dovoloval. Měl štěstí, že se odstěhoval pryč, jinak bych si to s ním ještě vyříkal.

Hlavní rozdíl mezi sousedovou firmou a A SERVIS LIPKA, s.r.o. byl však hlavně v kvalitě práce. Ta se vůbec nedala srovnat. Sousedovi pracovníci umývali okna o něco hůř, než jak to zvládá manželka, ale nová firma je v tomhle prostě nedostižná. Protože okna leští nasucho, výsledky jsou přímo dech beroucí. Nikdy bych si nemyslel, že bych někdy mohl s takovou zálibou koukat na okna, ale teď to občas dělám, fascinuje mě totiž ten neuvěřitelný lesk.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *