Brno čištění koberců

Se strojovou metodou Brno dokážete udržet koberce neustále čisté

A SERVIS LIPKA, s.r.o. Brno čištění koberců realizujeme čištění koberců pomocí strojové kotoučové metody, která je dnes mnohem modernější a účinnější než extrakční metoda čištění. Extrakční metoda totiž koberec nevyčistí důkladně do hloubky. Ale hlavně po zaschnutí poté může zanechávat po čištění fleky. Špínu tedy sice může vyčistit. Ale vytvoření nové fleky od nevysáté chemie z koberce. A jen odborník může přesně určit, jaký druh mycího prostředku může být použit na koberec.

Někdy toto čištění může být prováděno dokonce jen vodou, pokud jsou v  domě  malé děti, které jsou alergiky. A samotná voda koberec prostě nemůže do hloubky vyčistit. My užíváme silný kotoučový stroj, který je i zároveň k vašemu koberci i šetrný, takže ho čištěním nijak neponičí. Ten pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou chemii do koberce tak dlouho, dokud nedojde k odstranění všech nečistot, a to samozřejmě i těch, které jsou usazené do hloubky vašeho koberce.

Tato…

Tato metoda je skutečně účinná, protože námi používaná kosmetika se spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Poté veškeré nečistoty vysajeme pomocí vysokotlakového třímotorového vysavače a pečlivě a do sucha odsajeme všechny nečistoty. Naše strojová metoda funguje stoprocentně a nemusíte se obávat, že by na vašich kobercích zůstaly po čištění jakékoli fleky.

Je ovšem třeba říci, že tato metoda čištění není vhodná pro úplně všechny druhy koberců. Proto je třeba hned říci, jaký typ koberce máte, abychom mohli ověřit, zda je pro váš koberec tato metoda čištění vhodná. Naší poslední zakázkou bylo čištění koberců v centru, kde probíhají hodiny jógy. Jednou za čas je třeba koberce vždy z hygienických důvodů vyčistit. Ale doposud nebyli s žádnou firmou natolik spokojení, aby u nich zůstali.

Není…

Není se ani čemu moc divit, firem je na trhu spousta a je těžké poprvé narazit na někoho, kdo odvádí skutečně dobrou práci.Proto je třeba číst diskuse a reference, aby člověk nešlápnul vedle. Ale když jsme jim koberce vyčistili, byli s naší prací spokojení a stali se našimi pravidelnými zákazníky. Což nás těší, protože mít spokojené zákazníky je pro firmu tím nejlepším, co může mít.

Kromě čištění koberců nabízíme i řadu dalších úklidových služeb, jako je například čištění podlah, mytí oken a výloh, odstraňování graffiti a plísní. Takže ať už potřebujete cokoli, neváhejte se na nás obrátit.  Naše služby nabízíme po celém území České republiky, ale i na Slovensku, v Německu a Rakousku.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *