plísně a vše s nimi spojené

Pohotové ošetření stěn postižených plísní s A SERVISEM, protiplísňový nátěr LSG Brno

Jak odstranit černou plíseň z porézních materiálůPřistěhovali jsme se na vesnici. Vždy jsme toužili po klidném životě bez šumu dopravy a s velkou zahradou. Když se tedy naskytla koupě prostorného nově zrekonstruovaného domku s rozlehlými pozemky s mnoha ovocnými stromy, ani jsme nezaváhali. Dům byl příjemný, bylo zde zavedené ústřední topení, nová plastová okna a vnější zdi zatepleny. Ideální říkali jsme si. Prozření přišlo po dvou letech bydlení. Začala jsem si všímat, že za nábytkem a ve špatně větraných místnostech se začali tvořit plísně.

Okamžitě jsem je zneškodnila savem… Jak se zbavit plísní a vlhkosti

Okamžitě jsem je zneškodnila savem a začala více větrat. Plísní se, ale ne a ne zbavit. Vždy se po několika týdnech vrátili. Začali jsme tedy s manželem zkoumat, co je špatně. S překvapením jsme zjistili, že zateplení je úžasná věc, ale jen když je udělané pořádně. To naše očividně nebylo. Sice zadržovalo teplo uvnitř, ale s teplem i vlhko, které z domu nemohlo odcházet okny, jelikož plast není zrovna prodyšný. Vlhko se tedy sráželo uvnitř stěn, kam vniklo, ale na druhé straně nemohlo skrze zateplení unikat. Otázkou bylo, Jak odstranit plíseň . Ideálním řešením bylo zavolat profesionální firmu, která bude vědět co s tím. Tou firmou byla společnost A SERVIS LIPKA s.r.o., kterou nám doporučil rodinný známý.

Jak odstranit nebezpečné plísněSpolečnost popisoval jako vysoce profesionální…

Společnost popisoval jako vysoce profesionální, čestnou, svižnou a nejlepší na našem trhu. Ukázalo se, že mluvil naprostou pravdu. Pracovníci dorazili přesně ve smluvený čas a pustili se do práce. Jak odstranit plíseň. Nejprve nás zbavili plísní v domácnosti pomocí speciálního roztoku, který nastříkali na stěnu. Následně se pustili do vnější omítky. Fasádu pečlivě omyli vysokotlakým stříkáním vody. Poté co byla vyčištěna a vydesinfikována od nejrůznějších mechů, prachů a řas ji nechali vyschnout.

Posledním krokem bylo nanesení ochranné vrstvy… Plíseň a náš vyhraný boj s ní

Posledním krokem bylo nanesení ochranné vrstvy speciálního LSG nátěru. LSG chrání fasádu před vnikající vlhkostí a současně jí dovoluje stěnu opustit a tím se neusazuje uvnitř zdí. Od zásahu A SERVISU se plísně nevrátili a my si žijeme náš příjemný klidný život na venkově. Jak odstranit plíseň. Jsem velice ráda, že jsme zareagovali tak rychle a plísně se příliš nerozšířily.

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *