Plísně jsou velký problém, a proto je potřeba obrátit se na odborníky Brno

V našem centru…

V našem centru, kde je i solárium, se nám začala tvořit plíseň, a to konkrétně v té místnosti, než jsme vešli do místnosti, kde jsou solária. Nechápali jsme, jak je to možné, protože náš úklidový personál byl pečlivý. Ale zůstat to tam nemohlo a jim se nedařilo vyčistit, plíseň se pořád vracela. Takže jsme hledali na internetu někoho, kdo by se o to postaral a věděl Jak čistit plíseň. A k tomu jsme našli i řadu zajímavých informací, které se určitě hodí znát, pokud vás plísně trápí. Plísně podle všeho mohou vznikat velkými rozdíly teplot. Protože když během dne udržujete v jedné místnosti chladnější vzduch než v těch ostatních a máte do ní ke všemu ještě zavřené dveře, aby se tam teplý vzduch nedostával, tak jakmile do nevytopené místnosti otevřete dveře, vletí do ní teplý vzduch, který obsahuje mnohem více par než studený vzduch.

V tomto případě…

V tomto případě se může na stěnách stropu vysrážet vodní pára do formy kondenzátu nebo li vody a problém je na světě, protože toto jsou přesně ty situace, kdy se plíseň uvnitř místností začne vytvářet. Proto je lepší místnosti neustále vytápět. A to jsme samozřejmě nevěděly, takže jsme si její vznik zavinily samy. Ale naštěstí jsme našly i řešení. A tím byl nátěr LSG, který napadené zdi tohoto problému efektivně zbaví. Objevily jsme je u firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., která k tomu všemu zajišťuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Jejich antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

Na povrchu…

Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít, takže plíseň odstraní opravdu spolehlivě. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný, takže se nemusíte bát, že by byl pro vás škodlivý, nebo pro vaše domácí mazlíčky, pokud nějaké chováte a plíseň vás trápí zrovna u vás doma. Životnost tohoto nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Garantovaná záruka je 2 roky. A funguje. Zaměstnanci nejdříve plíseň odstranili, postižené místo zamalovali barvou a druhý den nanesli nátěr LSG. A nejenom že plíseň konečně zmizela, ale už se v naší šatně ani nikdy neobjevila. Takže pokud hledáte něco, co vaši zeď plísně spořivě zbaví, tak vřele doporučujeme tento nátěr. Je to sice dražší záležitost, ale určitě se vyplatí.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *