Brno mytí oken

Krásná a zářivá okna nejsou problém díky firmě „Výškové mytí oken Brno“

Naše bistro denně navštíví obrovské množství lidí. A není se co divit, sídlíme na hlavní třídě a prodáváme opravdové dobroty. Tradiční obložené chlebíčky doplňujeme i věcmi méně tradičnímu jako je sushi nebo bezlepkové a bezlaktozové potraviny. Jak jsem řekla, dost se nám daří.

Dříve jsme úklid zvládali sami po zavíračce, ale v poslední době je toho na nás opravdu hodně. A tak jsme mytí výloh a oken Brnose rozhodli, že se poohlédneme po nějaké pomocné ruce, která by nám pomohla především s úklidem oken.

Taková pomoc…

Taková pomoc nám totiž příjde víc, než vhod. Přece jenom radši po zavíračce připravíme chlebíčky na zítřejší den, než abychom se zabývali nějakýma výlohama.

Dostali jsme tip na firmu Brno mytí oken, která je špičkou v oblasti výškového mytí oken. Sami jsme se přesvědčili, že jejich zaměstnanci jsou profíci, kteří mají k dispozici veškeré potřebné vybavení. Důležité je taky to, že pracují pečlivě, svědomitě a s velkým zápalem.svěřte se do rukou profesionálům

S firmou jsme se smluvili na pravidelných termínech, kdy budou chodit. Ale vždycky před nebo po otvírací době. To je taky výhoda, že jsou všichni z A SERVISU tak flexibilní, není pro ně problém se přizpůsobit.

Při prvním…

Při prvním mytí jsem je bedlivě sledovala a postupovali asi takhle. Nejdříve umyli všechna okna z venku. A potom začali s pečlivým čištěním šetrným rozmývákem, všechno důkladně setřeli stěrkou s kvalitní gumou.

Po proschnutí umyté plochy následovalo leštění, to dělali pouze s pomocí obyčejné suché čisté bavlněné pleny. Dozvěděli jsme se taky, že za dobu svého působení na trhu si vymysleli vlastní postupy a ty zdokonalili.

Touto technologií…

výškové mytí oken BrnoTuto technologii, kterou si vyvinuli sami, nazvali jako tzv. trik suchého leštění. Princip je ten, že nepoužívají žádné leštící přípravky. Musím říct, že z výsledku jsme byli opravdu překvapení.

I když šlo vidět na první pohled, že práce je to daleko fyzicky náročnější, výsledek stál za to. Tím, že se okna vyleští pouze na sucho zůstanou dýl čistá. To se vyplatí, protože pak utratíme míň peněz, nebudeme je muset najímat tak často a budeme mít samozřejmě i míň starostí. cena mytí oken

S firmou…

S firmou rádi spolupracujeme a rádi je doporučíme dál všem, kteří potřebují podobnou pomoc. Ať už s umytím oken nebo výloh, tak s podlahami. I na to si je totiž plánujeme zavolat.

Pořádný úklid podlahy není nikdy na škodu. A když chcete provozovat profesionální a prvotřídní bistro je čistota a pořádek na jednom z prvních míst. Naše výlohy jsou krásně čisté a třpytivé.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *