Čištění koberců

Strojová kotoučová metoda si na koberci poradí i s vánočním punčem, tepování sedaček Brno

Naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberců realizuje celou řadu úklidových služeb a v tomto článku bychom se chtěli věnovat našemu čištění koberců. To provádíme pomocí silného kotoučového stroje, který je i zároveň velice šetrný, tudíž nemůže dojít poškození vašeho koberce (pokud máte koberec, který je vhodný na tuto metodu čištění, což je nutné si nechat dopředu ověřit).

Ten pomocí rotačních kartáčů zapracovává značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud nedojde k odstranění všech nečistot, a to samozřejmě i těch, které jsou usazené do hloubky vašeho koberce. Tato metoda je skutečně účinná. Protože námi používaná kosmetika se spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie.

Navíc…

Navíc tato chemie koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní. Poté veškeré nečistoty vysajeme pomocí vysokotlakového třímotorového vysavače a pečlivě a do sucha odsajeme všechny již zmíněné nečistoty, které by neměli váš koberec zatěžovat.  Strojová metoda funguje stoprocentně a nemusíte se obávat, že by na vašich kobercích zůstaly po čištění jakékoli fleky. Spousta lidí se obává nechat si vyčistit koberce od úklidové firmy.

Protože mají špatné zkušenosti s extrakční metodou čištění, kterou k našemu nepochopení ještě dnes nějaké firmy stále používají. Jedná se o morkou metodu čištění, která není na čištění koberci vhod, protože pouhé vstříknutí chemie do koberce a následné pouhé odsátí nemůže koberec kvalitně vyčistit. Tato varianta je sice levnější než strojová metoda, ale nikdy jí není možné dosáhnout takových výsledků jako strojová kotoučová metoda.

Pomocí…

Pomocí kotoučové metody můžete z koberce odstranit prakticky cokoli. Jednou z posledních zakázek bylo, že náš tým zaměstnanců čistil koberec zašpiněný od vánočního punče. Snažila se to nejprve vyčistit sama, ale vůbec jí to nešlo, ani když jí s tím pomáhali kamarádi a nakoupila na to přípravky na čištění koberců.  Proto se obrátili na naši firmu.  Naši zaměstnanci přijeli, co nejdříve to bylo možné. Nebylo pro nás nijak problematické tyto skvrny odstranit. Přestože se jednalo o světlý koberec.  

A díky naší kosmetice vydrží čistý déle a nově vzniklá špína jde i z koberce lépe dolů, takže pokud se nejedná zrovna o nějakou velikou extra viditelnou skvrnu, tak si paní dokáže nově vzniklé skvrny vyčistit sama. Aniž by došlo k poškození struktury koberce. Bylo vidět, že je s naší prací spokojená, a pokud jsou spokojeni naši zákazníci, jsme spokojeni také. Naše služby realizujeme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *