Brno čištění koberců

Jak se rychle zbavit alergenů v koberci? Volejte „Tepování, čištění sedaček Brno“

strojové čištění koberců

 

hloubkové čištění kobercůSvatební cestu jsme si s manželem plánovali dlouho a pořádně jsme se na ni těšili. Chystali jsme se odjet na tři týdny. Abychom si je pořádně užili, potřebovali jsme vědět, že doma bude všechno v pořádku a že si nemusíme dělat o nic starosti. Proto jsem požádala sestru, aby nám občas dohlídla na byt. Sestra souhlasila, a protože u ní doma se právě rekonstruovalo, po dobu naší nepřítomnosti u nás bydlela. – čím vyčistit koberec

Svatební cestu jsme si krásně užili. Nestresovala mě myšlenka, co se asi děje doma, věděla jsem, že byt je u sestry v dobrých rukou. Byla jsem o tom přesvědčená až do té chvíle, než jsme přijeli domů a sestra nám v našem bytě otevřela dveře. Současně na nás vyběhla i dvě psiska. Zděsila jsem se a ptala se sestry, co to má být. Řekla mi, že si pořídila dva tyhle miláčky. A ujistila mě, že se nemusím bát. Jsou dobře vychovaní a v bytě nám nic neponičili. Jenomže to nebylo to, co by mi dělalo starosti.

jak odstranit skvrny z koberce

Manžel…

dezinfekční čištění kobercůManžel je silně alergický a chlupy psů byly všude. Už jen když do bytu vcházel, tak mu začaly slzet oči a kýchal. Poslala jsem ho posedět do hospody a sama jsem se pustila do kompletního úklidu. Docela to pomohlo, manžel už potom v bytě mohl existovat. Ale problémem stále zůstával koberec v obýváků. Došlo mi, že tam asi sestra pobývala se svými miláčky nejčastěji. Všechny alergeny tak byly v koberci. Špatné bylo, že se mi nepodařilo zbavit se jich vysavačem.

Manželovi bylo jasné, že takhle by v obýváku existovat nemohl. A zavolal firmě Brno čištění koberců. S touto firmou prý často spolupracovali u nich doma, když k nim přišla návštěva se zvířetem. A SERVIS LIPKA, s.r.o. byl skvělý, kotoučovým strojem a speciální chemií odstranil všechny alergeny. Manžel z ničeho nic dýchal zase normálně a koberec mimo to vypadal nádherně.

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *