Odstraňování plísní

Hledáte někoho spolehlivého na likvidaci plísní? Doporučuji Odstraňování plísní Brno

Plíseň – vyhrajte v boji s plísníPřed několika měsíci se nám v našem bytě udělala plíseň. Takže jsme na to nakoupili několik čisticích prostředků proti plísním a pustili se do důkladného odstraňování. A plíseň skutečně zmizela a my si mysleli, že máme vyhráno. Ale nebylo tomu tak, protože to netrvalo dlouho, a plíseň byla zpátky v celé své parádě. Takže bylo potřeba to začít řešit trochu radikálnějším způsobem, a sice najmout si na to nějakou úklidovou firmu. – Odstraňování plísní

Hledali jsme na internetu někoho, kdo by měl dobré reference a nejenom že jsme našli firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Odstraňování plísní, která se o to postarala, ale našla jsem i spoustu důležitých informací, které s tvorbou plísně souvisí. Například je docela důležité hlídat v domě tu správnou vlhkost. V bytě by měla být vzdušná vlhkost okolo 50–60 %. Jakmile je vyšší, už riskujete vznik plísně.

Nezdá…

Zbavení se plísní nebylo nikdy lehčíNezdá se to, ale vodní páry se v obytných prostorech tvoří mnohem více, než si myslíme. Například při dvacetiminutovém sprchování se do ovzduší dostane až 200 g vody, pocením a dýcháním uvolníme během jediného dne do vzduchu až 300 g vody a například čtyřčlenná rodina vyprodukuje více než deset litrů vodní páry denně.

Takže když všechny tyto faktory dáte dohromady, tak uznáte sami, že je to hodně možností. Jak si plíseň doma vyloženě vypěstovat, i když udržujete čistotu. Ale pomohla nám s tím již zmíněná úklidová firma, jejíž službu likvidaci plísní Praha vřele doporučuji, protože jejich vynikající práci a ochranný nátěr LSG se postaral o to, že s plísní už problémy nemáme a dlouho mít ani nebudeme.

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *