Brno odstranění graffiti

Bojujte proti graffiti prevencí, „Čištění graffiti Brno“ vám s tím pomůže

čím odstranit graffitiJsme úklidová firma Brno odstranění graffiti, ale zabýváme se také odstraňováním graffiti. Na trhu jsme už více než dvacet let a díky boji proti graffiti vandalům jsme se stali oblíbení také za hranicemi. Působíme totiž také kromě Česka u našich sousedů na Slovenku a v Rakousku. Graffiti vandalové jsou stále drzejší a zdá se, že se neštítí ničeho. Posprejovali například zídku u příjezdové cesty našim klientům, přestože mají pozemek chráněný kamerovým systémem. Bohužel na nahrávce ničení vandala nebylo, protože dosah kamery na místo posprejovaní prostě nemohl vidět. To ale daný vandal nemohl tušit, protože kamera byla na viditelném místě a klidně ho mohla zabrat. – jak odstranit graffiti

Tento zákazník si nás pak zavolal na pomoc. Ke klientovi jsme přijeli a graffiti ze zídky odstranili. Což funguje na bázi co největšího zeslabení a následného přetření totožnou barvou, které bylo užito na zídce. Radíme také klientům, aby se nepokoušeli graffiti pouze přetřít barvou bez kroku odstranění. S tím máme špatné zkušenosti, protože graffiti většinou pak prostupuje a jsou vidět jeho původní kontury a obrysy, což nepůsobí vůbec hezky, v lepším případě by to vypadalo jako mapa (podobná té, která se vytvoří na zdi, když jste vytopení). V horším případě by byl patrný celý graffiti obrazec a barva by ho pouze ztlumila. Ani jedna z možností ale není dostačující, proto my zákazníkům nejprve graffiti odstraníme, pak tedy přetřeme barvou a následně ještě podnikneme preventivní krok.

Ten…

kvalitní odstranění graffitiTen samozřejmě není povinný, ale z našich zkušeností je mezi klienty velmi oblíbený, protože když už jsme k nim přijeli na odstranění vzniklého graffiti, mají strach, že se jim to může stát znovu a toto je opravdu nejlepší varianta, jak s tímto vandalismem bojovat. Na preventivní ochranu si nás samozřejmě můžete pozvat i v případě, že vás graffiti vandal ještě „nenavštívil“, ale jste prozíraví a chcete tomu čelit předem. To je velmi moudré. Protože po aplikaci naší antigraffitové ochrany je odstranění graffiti vždy nekomplikované a hlavně vám zaručujeme 100 procentní výsledek. Zjednodušeně řečeno to funguje tak, že se jedná o ochrannou vrstvu, která zabrání při zákroku dalšího vandala, aby se sprej nevsáknul až do struktury povrchu, graffiti pak lze snadno odstranit a my vám v rámci našeho programu nabízíme tento následný servis zcela zdarma.

Po odstranění pak znovu obnovíme náš speciální antigraffiti nátěr. Co se týče nějakých technických parametrů tohoto nátěru, tak je nanášen v několika vrstvách. Počet vrstev je závislý na struktuře ošetřovaného povrchu. U hladkých ploch se obvykle nanáší tři vrstvy, ale u strukturovaných a pórovitých povrchů je nutné nanést 6 až 12 vrstev. Aplikovat jej lze na všechny druhy ploch včetně plastů. Jediné materiály, které nesnesou antigraffiti nátěr jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát. A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí nejlevnější cenu antigraffitové ochrany v České republice a to od 120 Kč/m2.

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *